Hírek
2013. Szeptember 27. 05:00, péntek |
Sport
Forrás: InfoVáros | -Hajósi Miklós-
Világrekord-kísérlet a föld felett
Sinka(Popey)Zsolt erőművész, egy tőle nem szokványos helyzetben kíván új Világrekordot felállítani most a hétvégén a Hungaroringen.
Három főszereplője van a kísérletnek egy Helikopter egy Doboz és Jó maga.
Nagyon veszélyes feladat lesz mivel 20 méterre a föld felett fog történni minden mondta Popey.
Az nem derült még ki a beszélgetésből, hogy talán foggal fogja a helikoptert, vagy húzni fogja de akkor miért van egy doboz a produkcióban?
Hamarosan kiderül minden!
Pontosan október 5.-én a Hungaroring Extrem Technical Weekend rendezvényen belül 15:00-kor.
Popey mindenfajta járművet húzott már az elmúlt 3 évben ami kis hazánkban megtalálható.

Így immáron 33 Magyar Erőrekordja és 12 Világrekordja van!
Ezek közül az idei év júniusában a Wizzair által biztosított Airbus A 320-as foggal való elhúzása volt az áttörés.
A nemzetközi sajtó az egész világon foglalkozott vele, számára a nagy meglepetés a New York Time's címoldala volt.

Két világszervezet is elismerte a rekordját a World Record Academy (USA Miami) Elite World Record.
Mivel Magyarországon már elfogytak a nagy járművek így ebben az évben még két rekordja lesz itthon Október 5. és a másikat még nem tisztázták le, de a Budapest Air Porthoz köthető!
Szeretettel vár mindenkit Popey!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 08:00, csütörtök | Sport
Európa-liga - Négygólos bragai vereséggel búcsúzott a Ferencváros
A Ferencváros labdarúgócsapata 4-0-s vereséget szenvedett szerdán a Braga vendégeként az Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján, így 4-2-es összesítéssel elveszítette a párharcot és nem jutott a legjobb nyolc közé.
2026. Március 19. 07:30, csütörtök | Sport
Csalás - Értesítés közlekedési bírságról üzenetben
Bedőlt neki? Nem kellett volna, a rendőrség nem így kommunikál!
2026. Március 18. 15:00, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Az újonc Szűcs Tamás debreceni csapattársainak is megköszönte a meghívót
Szűcs Tamás, a Debreceni VSC 21 éves középpályása a csapattársainak is megköszönte, hogy először kapott meghívót a magyar labdarúgó-válogatott keretébe.
