Hírek
2016. Május 24. 07:48, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Vihar: többfelé okoztak gondot a leszakadt faágak és a sok eső
Az országon átvonuló vihar miatt már kedd reggelig számos bejelentés érkezett a katasztrófavédelemhez, általában leszakadt faágak és a hirtelen lezúduló eső miatt
- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.
Hajdu Márton elmondta: először a Dunántúlról érkezett több riasztás. Letenyén például a régi 7-es útra földet mosott a nagy mennyiségű csapadék, ami fennakadást okozott a forgalomban. A közútkezelő munkatársai, a hivatásos és önkéntes tűzoltók takarították el az útról a hordalékot.
A fővárosból és Pest megyéből mostanáig tizenöt kárról érkezett bejelentés. Dabason például egy családi ház tetőszerkezetébe csapott villám okozott tüzet. Több helyen szakadtak le faágak, amelyek a forgalomban okoznak fennakadást. Budapesten a ferihegyi gyorsforgalmi úton, Kőbánya-Kispest és a Határ úti metróállomás közötti szakaszon leszakadt faágak miatt két kisteherautó ütközött össze. Ez jelenleg is torlódást okozhat ezen az útszakaszon - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
2026. Április 13. 07:07, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány minden magyart képviselni fog
A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén.
