Városlista
2025. július 7, hétfő - Appolónia

Hírek

2013. Június 07. 20:06, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Szombaton az egész országban várható felhőszakadás

Szombaton az egész országban várható felhőszakadás

Szombatra az egész ország területére elsőfokú figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Az MTI-hez pénteken kora este eljuttatott figyelmeztetésükben azt írták: szombaton várhatóan a késő délelőtti óráktól a késő esti órákig szórványosan, az országban bárhol lehetnek zivatarok.
A zivatarokat néhol jégeső, viharos szél, felhőszakadás kísérheti. A felhőszakadáskor kis területen rövid idő alatt több mint 30 milliméter eső hullhat.
Nagyobb számban intenzívebb zivatarokra az ország középső harmadán van nagyobb esély - tették hozzá.
Szombaton a legalacsonyabb hőmérséklet 11 és 16 fok között valószínű. Napközben 24-28 Celsius-fokig emelkedhet a hőmérséklet.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld

NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet

Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.

2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld

Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen

A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.

2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld

Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme

A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.

2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld

Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben

Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton