Hírek
2019. Január 22. 09:57, kedd |
Kék hírek
Forrás: mti
Rendőri intézkedés közben meghalt egy férfi Táton
Életét vesztette Táton egy férfi, akit a rendőrök éppen igazságügyi elmeszakértői vizsgálatra akartak elővezetni - olvasható a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint a 62 éves férfit kedd hajnalban, nem sokkal 5 óra után akarták elővezetni, de rosszul lett, eszméletét vesztette, a légzése leállt.
A járőrök megpróbálták újraéleszteni, és értesítették a mentőket, de a férfi meghalt.
A haláleset körülményeinek kivizsgálása az ügyészség bevonásával folyamatban van - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
2026. Június 01. 11:00, hétfő | Kék hírek
Magyar busz szenvedett balesetet Dél-Csehországban, többen megsérültek
Egy magyar rendszámú autóbusz és egy szlovák személyautó ütközött össze vasárnap délután Dél-Csehországban – közölte a cseh rendőrség.
