Hírek
2016. Október 16. 07:00, vasárnap |
Helyi
Forrás: TMKH
Nagy szükség van a véradókra
A Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó Szolgálat folyamatosan megújuló kampányaival kívánja felhívni a figyelmet arra, hogy országos a vérhiány.
A jelenlegi felhívásnak eleget téve, Amreinné dr. Gál Klaudia főigazgató és dr. Ugodi Andrea igazgató asszony a Szekszárdi Területi Vérellátóban adtak vért, mellyel hozzájárultak az országos vérkészlet feltöltéséhez, a betegek gyógyulásához - írja a Tolna Megyei Kormányhivatal honlapján.
A Tolna Megyei Kormányhivatal 2016 novemberében véradást szervez, addig is kérnek mindenkit, aki teheti, keresse fel a Béri B. Á. u. 7. szám alatti Szekszárdi Területi Vérellátó állomást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. November 03. 07:18, hétfő | Életmód
Enyedi Ildikó díjat nyert a valladolidi filmfesztiválon
Enyedi Ildikó új filmje, a Csendes barát díjat nyert a 70. Valladolid Nemzetközi Filmfesztiválon. Az alkotást a Silver Spike Award-dal (Ezüst Tüske-díjjal) ismerték el.
