Hírek
2020. Március 25. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Mintegy hat és fél tonna dohányt foglaltak le Debrecenben
Mintegy 6500 kilogramm engedély nélkül tartott dohányt foglalt le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Hajdú-Bihar Megyei Adó- és Vámigazgatósága Debrecenben
- közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság kedden a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint hétfőn a rendőrök járőrözés közben erős dohányszagot éreztek egy ingatlan mellett, ezért a házhoz tartozó melléképületbe mentek, ahol egy 51 éves monostorpályi nő éppen nagy mennyiségű vágott dohányt csomagolt.
A nőt előállították a rendőrkapitányságra, majd átadták a NAV munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
