Hírek
2017. Április 23. 09:28, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Lezárt utak még vannak, elzárt település már nincs
Borsod-Abaúj-Zemplén, valamint Heves megyében még vannak lezárt alsóbbrendű utak az áprilisban szokatlan hideg idő és havazás miatt, elzárt település azonban már nincs az országban
- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság szombat este a honlapján. A police.hu-n olvasató közlemény szerint Borsodban a 2505-ös, a 2513-as, a 25139-es és a 2519-es számú út, Hevesben pedig a 2505-ös számú út nem járható.
A rendkívüli időjárás miatt jelenleg nincsenek elzárt települések - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld
Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is
A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni
2026. Április 17. 07:05, péntek | Belföld
Szóvivő: európai bizottsági delegáció utazik pénteken Budapestre a leendő magyar kormánnyal egyeztetni
Az Európai Bizottság delegációja pénteken Budapestre utazik, ahol \"megkezdődnek az egyeztetések a leendő magyar kormánnyal\" - közölte Paula Pinho a testület szóvivője csütörtökön.
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály
Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.
