Hírek
2018. December 11. 08:37, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Kiemelt akciót tart a rendőrség az utakon
A bódult, ittas vezetők kiszűrésére tartanak akciót a rendőrök a héten - közölte a rendőrség hétfőn honlapján.
Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata közleményében azt írta: az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózatának éves akcióterve alapján december 10. és december 16. között Magyarország egész területén fokozott közúti ellenőrzést végez az ittas és bódult állapotú járművezetők kiszűrésére a rendőrség.
Az ellenőrzések célja, hogy „kevesebben sérüljenek meg, vagy veszítsék életüket az utakon” – fogalmaztak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 25. 10:06, szerda | Belföld
Bejelentkezett az űrből a második magyar űrhajós
Kapu Tibor bejelentkezett a Dragon űrhajó fedélzetéről a kilövést követően, az űrhajós egyebek mellett azt mondta, 15 millió magyar emelte ma idáig.
2025. Június 25. 07:16, szerda | Belföld
Érezhető földrengés volt Győr térségében
Kedden 20 óra 56 perckor 2,5-es magnitúdójú földrengés keletkezett Magyarországon, Győr térségében, 6 kilométeres mélységben
2025. Június 25. 07:13, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Uniót azért hozták létre, hogy békét és fejlődést hozzon a tagállamainak
Az Európai Uniót azért hozták létre, hogy békét és fejlődést hozzon a tagállamainak, igazságtalan elvárni bármelyik tagállamtól, hogy vállalja egy háború kockázatát
2025. Június 24. 12:56, kedd | Belföld
Változás július 1-től: évente 120 napot lehet alkalmi és idénymunkában dolgozni
Havonta átlagosan 300 ezren dolgoznak egyszerűsített foglalkoztatással, őket és munkáltatóikat is érinti a július 1-jei változás.