Hírek
2013. Február 26. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: InfoVáros
Huawei Ascend P2 - a kínai cégóriás újabb nagy dobása

A kínai Huawei a Mobile World Congress 2013 rendezvény előtt egy nappal hivatalosan is bemutatta új, felső-középkategóriás okostelefonját, a Huawei Ascend P2-t.
A Huawei szerint az új Ascend P2 a világ leggyorsabb 4G/LTE támogatással rendelkező okostelefonja. A készülék belseje négymagos, 1.5 GHz-es processzort, 1 GB RAM-ot, 16 GB belső memóriát és egy 2420 mAh akkumulátort rejt. Az Android 4.1 Jelly Bean operációs rendszer a Huawei Emotion UI 1.5 felhasználói interfésszel párosul. Az Ascend P2 4.7 colos IPS érintőkijelzője 720p, azaz 1280 x 720 pixel felbontáson üzemel, melyet Gorilla Glass 2 védelemmel láttak el, emellett pedig a képernyőnél alkalmazott technológiáknak köszönhetően akár kesztyűben is lehet kezelni. Az előlapi 1.3 megapixeles kamerát egy 13 megapixeles hátsó kamera egészít ki. A 150 Mbps sebességű 4G/LTE funkció mellett egyebek mellett NFC és Wi-Fi is szerepel a vezeték nélküli képességek listáján.
Huawei Ascend P2 - a világ leggyorsabb 4G/LTE telefonja
A 136.2 x 66.7 x 8.4 mm méretű és 122 grammos súlyú Huawei Ascend P2 fekete és fehér színben is kapható lesz. A tervek szerint valamikor április és június között kerülhet sor a felső-középkategóriás okostelefon debütálására, az európai piacon pedig 399 euróért, vagyis kb. 115 ezer forintért lehet majd megvásárolni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért
Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.
2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld
Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is
A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.
2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld
MOHU: a forgalommal arányosan változik a visszaváltási rendszer kezelésiköltség-számítása
A forgalommal arányosan változik a visszaváltási rendszerben a kezelési költségek számítása, a módosítás újabb kereskedőket ösztönözhet a csatlakozásra
2025. Augusztus 02. 08:57, szombat | Belföld
Pride: Gyanúsítottként hallgatták ki Karácsony Gergelyt a Budapest Büszkeség rendezvény szervezése ügyében
Gyanúsítottként hallgatták ki Karácsony Gergely főpolgármestert a Budapest Büszkeség (Budapest Pride) rendezvény szervezése ügyében pénteken Budapesten.