Hírek
2017. Július 16. 17:18, vasárnap |
Belföld
Forrás: katasztrófavédelem
Harminc kilométeren lángol a tarló Komáromnál
Mintegy harminc kilométer hosszan, több helyen meggyulladt a vasúti töltés mellett lévő tarló, száraz fű és gaz Komárom és Kisbér között.
A nagy kiterjedésű tüzekhez a komáromi, a tatabányai, a győri, a nyergesújfalui, a pannonhalmi, a székesfehérvári és a kisbéri hivatásos, a nagyigmándi és az ácsi önkormányzati, valamint a komáromi, a rédei és a kocsi önkéntes tűzoltók vonultak ki. A munkálatokat a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja. Jelenleg nyolc helyen dolgoznak az egységek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét
Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
