Hírek
2018. Április 15. 18:10, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Halálosan megkéselt egy férfit egy 17 éves Zsámbékon
A rendőrök elfogták a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét.
A nyomozás jelenlegi adatai szerint április 15-re virradó éjjelen Zsámbékon egy társaság tagjai között szóváltást alakult ki, amelynek során az egyik résztvevő késsel megsebesített egy 27 éves férfit, aki ennek következtében olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy életét vesztette.
A rendőrök azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, egy 17 éves fiatalt, akit a helyszínen elfogtak. Előállítását követően ellene halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Pest Megyei Rendőr-főkapitányságon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 31. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Gajdos László: érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén a takarékossági felhívás nyomán
Érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén, ezen belül is Pismány városrészben az önkéntes víztakarékosságra felszólító felhívás nyomán, ugyanakkor továbbra is érvényben marad a harmadfokú vízhasználati korlátozás
2026. Augusztus 02. 11:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Változik az ügyfélszolgálatok rendje a NAV-nál a jövő héten
Az adóhivatal ügyfélszolgálatain jövő héten is intézhetőek az adóügyek, de a rendkívüli körülmények miatt a személyes ügyfélfogadást hétfőtől szerdáig a helyszínek adottságaihoz igazítják.
2026. Augusztus 02. 09:39, vasárnap | Belföld
Robert Fico: Szlovákia kész árammal segíteni Magyarországnak
A szlovák kormányfő szerint Paks leállítása példatlan energiakrízist eredményezne.
