Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2016. Január 06. 12:45, szerda | Sport

Hajtásgondok

Hajtásgondok

Nem tudta megismételni a tavalyi bravúros szereplését a 19. Szilveszter Rallye-n az Ifj. Cseh Vilmos - Németh Gergely kettős.

Az MR Racing párosa már a második szakaszon kénytelen volt feladni a futamot, miután szétesett az EVO IX-es Mitsubishi Lancer hajtása.

Ifj. Cseh Vilmos:
Ezúttal a nyelestengely törött el a váltóban. Pedig ugyanúgy, mint tavaly az abszolút negyedik helyen zártuk az esti gyorsot, sőt még a hátrányunk is szinte tizedre ugyan annyi volt, mint az előző évben. Innen még bármi megtörténhetett volna. Úgy éreztem, hogy reggel is elél jól mentünk a Ring külsőn, már túl voltunk a tempós, csúszós részen. Nem hibáztunk, jók voltak a féktávok. Pont kanyarodtunk be a Hungaroring területére, amikor szétesett a hajtásunk. Lelkileg nagyon megvisel, hogy gyors egymásután másodszor esünk ki olyan hibával, amiről nem mi tehetünk Azért is vagyok nagyon csalódott, mert ez a nyelestengely, ami most megadta magát egy kétversenyes alkatrész, nemrég esett át egy nagyfelújításon a váltó és ennél sokkal többet ki kellene bírnia. Értetlenül állunk a dolog előtt. Bízom benne, hogy jövőre szerencsésebbek leszünk és eredményesebben tudunk majd szerepelni a 3-as kategóriában.

Hajósi Miklós

Címkék: autósport

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 21. 07:15, szerda | Sport

Férfi vízilabda Eb - Ötméteres dráma után elődöntős a magyar válogatott

A magyar válogatott ötméteresekkel 15-14-re legyőzte a címvédő és világbajnok spanyol csapatot a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság középdöntőjének zárófordulójában kedden, ezzel bejutott a legjobb négy közé.

2026. Január 20. 07:14, kedd | Sport

125 éves az MLSZ - Csányi: négy év múlva ott leszünk a vb-n

Négy év múlva ott lesz a magyar válogatott a labdarúgó-világbajnokságon - jelentette ki Csányi Sándor elnök, amikor az M4 Sportnak nyilatkozott a Magyar Labdarúgó Szövetség 125 éves fennállása alkalmából rendezett emléktábla-avatáso

2026. Január 19. 07:03, hétfő | Sport

Férfi kézilabda Eb - Az olaszok legyőzésével középdöntős a magyar válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott középdöntőbe jutott az Európa-bajnokságon, mivel vasárnap 32-26-ra legyőzte Olaszországot a csoportkör második fordulójában, Kristianstadban.

2026. Január 18. 08:14, vasárnap | Sport

Szoboszlai büntetőt hibázott, a Liverpool nem tudott győzni

Szoboszlai Dominik az első félidőben büntetőt hibázott, csapata, a címvédő Liverpool pedig csak 1-1-es döntetlent ért el a vendég Burnley ellen az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.