Hírek
2016. Augusztus 04. 10:06, csütörtök |
Helyi
Forrás: police.hu
Falopás Faddon
Egy 32 éves helyi férfi tulajdonította el az akácoszlopokat.
A Tolnai Rendőrőrs Bűnügyi Alosztálya nyomozást folytat lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 32 éves faddi férfi ellen.
A férfi 2016. június 28-án 18 óra körüli időben a mezőgazdasági birtokával szomszédos földterületről kilenc darab akácoszlopot távolított el, mert elmondása szerint azok megakadályozták abban, hogy a saját területét megközelítse. A férfi az oszlopokat egy közeli bokornál rakta le.
A rendőrök az adatgyűjtés eredményeként a férfit gyanúsítottként hallgattak ki lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A terhelt a bűncselekmény elkövetését beismerte, szabadlábon védekezhet.
Az ügyben a további eljárást a Tolnai Rendőrőrs Bűnügyi Alosztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
