Városlista
2025. szeptember 17, szerda - Zsófia

Hírek

2016. Szeptember 12. 06:00, hétfő | Helyi
Forrás: police.hu, fotó: origo.hu

Engedély nélkül helyeztek el hulladékot Tolna-Mözsön

Engedély nélkül helyeztek el hulladékot Tolna-Mözsön

A rendőrök a nyomozás eredményeként gyanúsítottként hallgattak ki egy 32 éves szekszárdi férfit

Egy helyi férfi tett feljelentést, mert Tolna-Mözsön 2015. március 22. és 2016. március 1. közötti időben ismeretlen tettes engedély nélkül megközelítőleg 50 darab hűtőszekrényt, valamint egyéb hulladékokat helyezett el az utcán.

A Szekszárdi Rendőrkapitányság az ügyben szakértőt rendelt ki, aki szakvéleményében megállapította, hogy az engedély nélkül elhelyezett hulladék alkalmas a talaj, talajvíz, valamint a csapadékvíz szennyezésére.

A rendőrök a nyomozás eredményeként gyanúsítottként hallgattak ki egy 32 éves szekszárdi férfit hulladékgazdálkodás rendje megsértése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A terhelt szabadlábon védekezhet.

A Szekszárdi Rendőrkapitányság munkatársai a nyomozást befejezték, az iratokat vádemelési javaslattal a Szekszárdi Járási Ügyészségnek a napokban átadták.

(Fotónk illusztráció)

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi

Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei

A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.

2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi

Vida Beni ismét gokartban!

Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Szeptember 16. 07:49, kedd | Külföld

A lengyel államvédelmi szolgálat semlegesített egy drónt a kormányzati épületek felett

A varsói Belweder elnöki palota és a közelében álló kormányzati épületek felett repülő drónt semlegesített a lengyel államvédelmi szolgálat (SOP) - közölte Donald Tusk lengyel kormányfő hétfő este az X-en.