Hírek
2011. December 12. 13:26, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Csökken a gázolaj ára, a benzin ára azonban változatlan marad
3 forinttal csökkenti a gázolaj árát szerdától a MOL, a benzin ára nem változik.
A gázolaj átlagára így 424 forintra csökken, a 95-ös benziné marad 395-397 forint marad.A Mol egy hete 3 forinttal csökkentette gázolaj, illetve 2 forinttal a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát.
Közben esett az olaj ára a szabadpiacon. Az amerikai könnyűolaj hordónkénti jegyzése 98 dollárig zuhant, a múlt heti 100 dollárról, miután a jelek szerint az európai vezetők nem jutnak egyezségre az államadósság-válság megfékezésével kapcsolatban, Irán pedig valószínűleg a kibocsátás csökkentése mellett fog felszólalni a holnaputáni OPEC találkozón. Az eurozóna vezetői a tervek szerint a múlt heti megegyezés alapján folytatni fogják a költségvetési szabályok szigorítását.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését
Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
