Hírek
2024. Április 07. 06:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Befejeződött a Kőröshegyi völgyhíd próbaemelése
Véget ért a Kőröshegyi völgyhíd próbaemelése, az M7-es autópálya mindkét oldala újra járható a 113-as és a 125-ös kilométer között - írta az Útinform szombat délelőtt a honlapján.
A Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. (MKIF) korábbi közleménye szerint azt vizsgálják, hogy az elmúlt évek használata után milyen állapotban vannak a hidat tartó saruk.
Jelezték azt is, hogy a híd emelése április 13-án, szombaton 8 és 14 óra között várható, ekkor ismét lezárásra kell számítani. A problémás sarukat várhatóan augusztus végén, szeptember elején cserélik majd ki.
Az MKIF hangsúlyozta: előre tervezett vizsgálatról van szó, a híd biztonságos, jó állapotban van.
Fotó: Wikipedia
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
