Városlista
2025. június 28, szombat - Levente, Irén

Hírek

2019. Július 01. 14:05, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Arcon lőtte anyját egy monori férfi, vádat emeltek ellene

Arcon lőtte anyját egy monori férfi, vádat emeltek ellene

Súlyos testi sértés miatt vádat emelt a Monori Járási Ügyészség egy helyi férfi ellen, aki még 2017 szeptemberében arcon lőtte az édesanyját, mert az asszony nem költözött el a családi házukból

– közölte a Pest megyei főügyész hétfőn az MTI-vel. Szabó Ferenc közleményében azt írta, a férfi gyakran ivott, ilyenkor veszekedett az anyjával, gyakran mondta neki, hogy költözzön el a házból.

A bűncselekmény napján is ez történt: a férfi ezúttal magához vette a fegyverét, és azt mondta az anyjának, hogy lelövi, ha mire hármat számol, nem takarodik el, majd arcon lőtte az édesanyját. A lövés következtében az asszony súlyos sérülést szenvedett.

Az eset után a nő nem mert visszamenni a saját otthonába, a rokonaihoz költözött.

Címkék: Monor, vádemelés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 28. 08:40, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: a kínai BYD újabb nagyberuházása 620 új munkahelyet teremt Komáromban

A kínai BYD 32 milliárd forint értékű beruházással új elektromosbusz-gyártó üzemet épít Komáromban, amelynek köszönhetően 620 új munkahely jön majd létre

2025. Június 28. 08:38, szombat | Belföld

E.ON: informatikai átállás miatt késhetnek az MVM Next elszámoló számlái

Az E.ON Hungária Csoport informatikai átállása miatt az MVM Next elszámoló számlái akár 3 hetet is késhetnek - közölte az E.ON és az MVM Next pénteken az MTI-vel.

2025. Június 28. 08:32, szombat | Belföld

Másodfokú hőségriasztás lép életbe hétfőtől

Másodfokú hőségriasztást rendel el a HungaroMet Zrt. előrejelzése alapján az országos tisztifőorvos Magyarország teljes területére hétfő 0 órától július 4., péntek 24 óráig

2025. Június 28. 08:30, szombat | Belföld

Orbán szerint a Vokssal megállították Ukrajna uniós csatlakozását

A Voks 2025 több mint 2 millió szavazatával megállítottuk Ukrajna európai uniós csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország című műsorában.