Városlista
2026. március 19, csütörtök - József

Hírek

2020. Július 28. 08:32, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

A közönség is szavazhat a Virágos Magyarországért versenyen

A közönség is szavazhat a Virágos Magyarországért versenyen

A közönség is szavazhat az idén rendhagyó módon a lakosságnak meghirdetett Virágos Magyarországért verseny közönségdíjas fotóira; a nevezés lezárult - közölte a Magyar Turisztikai Ügynökség hétfőn az MTI-vel.

A környezetszépítő kihívás történetében most először a települések helyett hobbikertészek versengtek egymással a "Virágos balkonok, virágos kertek" névre keresztelt versenyen. A rendhagyó versenyfelhívásra közel 2500 regisztráció érkezett.

A verseny közönségdíjas fotójára a Virágos Magyarország Facebook-oldalán bárki szavazhat hétfőtől. A két hétig tartó voksolás után a három-három legtöbb szavazatot elnyerő kert és balkon viheti haza a közönségdíjat, a szavazók között értékes kertészeti utalványokat sorsolnak majd ki - közölte az MTÜ.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld

Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre

Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.

2026. Március 19. 14:00, csütörtök | Belföld

Kínai beruházás Tatabányán

A Zoomlion kínai nehézgépgyártó 43 milliárd forint értékben építi meg első európai intelligens üzemét Tatabányán, aminek a nyomán nagyjából nyolcszáz új munkahely jön majd létre