Hírek
2020. Május 04. 07:24, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
A kormányt kérdezik a képviselők
A képviselők hétfőn várhatóan újra a koronavírus-járvány kezelésével összefüggésben tesznek fel azonnali kérdéseket a kormány tagjainak az Országgyűlésben.
A házelnök napirendi javaslata alapján az ötnapos ülés 13 órakor a tűzoltóság napjára történő emlékezéssel kezdődik, amit napirend előtti felszólalások követnek.
Az azonnali kérdésekre és interpellációkra ezúttal is két-két óra áll rendelkezésre, utóbbiak azonban várhatóan most sem hangoznak el tekintettel a veszélyhelyzetre.
A parlament kedden, szerdán és csütörtökön - összesen tizenöt javaslat tárgyalásával - folytathatja ülését, amely május 11-én, hétfőn érhet véget, amikor újra azonnali kérdések és válaszok hangozhatnak el két órában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 17:24, csütörtök | Belföld
Teljesen le kell állítani a paksi atomerőművet
A Duna alacsony vízállása miatt a következő 24-72 órában elkerülhetetlenné válik a Paksi Atomerőmű teljes leállítása, ezzel a villamosenergia-termelés megszűnése
